×

2017 , kovo 11 d.

Naujais audiniais pervilkti baltai – ir svetainė tarsi nauja

Pasikviečiate savaitgalį svečių, kurie, užėjus į Jūsų svetainę, lengvai šypteli ir paklausia „kas nutiko Jūsų sofai?“ Tą pačią akimirką mintyse atsidūstate. Galbūt ir vėl tyliai apkaltinate savo katę, kuri nusprendė savo nagučius suleisti būtent į sofą… O galbūt pateisinamai mintyse pabarate savo mažąją atžalą, ištepusią sofą ledais. O gal… Jūs suvokiate, kad baldai jau nugyveno pakankamai metų, tad net nepikta, jei jų audinys vieną dieną ėmė ir suplyšo.20130910_102034

Bet jūs taip pat žinote vieną – kad keisti baldus iš senų į naujus Jums šiuo metu tikrai per brangu. Klausiate – ką daryti? O mes atsakome.

Baldų atnaujinimas – kiek į tai investuosite?

Jeigu pasiryžote atnaujinti savo svetainės minštuosius baldus, visų pirma, įsivertinkite, kiek galite tam skirti pinigų. „Audrinetos“ dizaineriai ir salonai Jums gali pasiūlyti gausybę aukščiausios kokybės, įvairių spalvų ir raštų baldinių audinių. Siūloma kainų amplitudė įvairių poreikių klientams.

Žinoma, turėkite omenyje, kad Jūsų svetainės baldai – ne vienkartiniai indai, kurie po vieno panaudojimo bus išmesti. Tikėtina, kad kuo geresnės kokybės audinį išsirinksite, tuo jis bus patvaresnis ir ilgaamžiškesnis.


Kaip išsirinkti baldinio audinio spalvą ir raštą?

Kai jau žinote sumą, kurią ketinate skirti naujam gobelenui, galima pereiti prie konkrečių Jūsų įgeidžių. Prieš renkantis audinio spalvą ar stilių, turėkite omenyje ir tai, kiek ir kada bus naudojamas Jūsų baldas. T. y., ar Jūs ant jo miegosite, ar tik sėdėsite? O galbūt tai tik įvaizdžio dalis (pavyzdžiui – fotelis ar pufas). Žinokite savo baldo funkciją, jei „Audrinetos“ dizaineris ar konsultantas Jūsų apie tai pasiteirautų. Tai reikalinga parenkant audinį ir pagal trintį.img_9236

Pereinant prie spalvų, atspalvių ir rašto… Jeigu norite tokio pat audinio (ar bent jau atspalvio bei tekstūros) kaip prieš tai buvusiojo – bus gana paprasta išsirinkti iš siūlomų variantų.

Tačiau „Audrineta“ puikiai patars ir tiems, kurie su šiuo atsinaujinimu svetainės baldus nori kardinaliai pakeisti. Pavyzdžiui, Jūsų svetainės baldų audinys buvo šviesios spalvos. Tada jis apšiuro, apiplyšo ir ta proga Jūs sugalvojote baldus „perrengti“… Tamsiai! Arba atvirkščiai.qb3a4941_1-low

Klausite, kas šiuo metu madinga? Užvalkalai su rašteliais (ypač smulkiais), taip pat užtrauktukais bei dviejų atspalvių derinimas. Pastarasis variantas labiausiai tiks, jei Jūsų namų interjeras – modernaus stiliaus. Tarkime, sėdimąjai sofos ir fotelio daliai parinkite šviesesnio atspalvio, o pagrindui – tamsesnio atspalvio audinį (pačios spalvos, žinoma, turėtų derėti tarpusavyje).

Jeigu norite romantiškesnio audinio – čia puikiai tiks šviesesni atspalviai su smulkiais rašteliais. Be to, visada madingas – Provanso stilius. Jį puikiai išgausite iš lininių detalių audinyje.

Norite prabangos ir klasikos? Išdrįskite pasirinkti aksomo ar veliūro detalių. Be to, prabangos visada suteiks tamsus, burgundiškas audinio atspalvis.

 

Taigi, keičiant svetainės baldų audinius, Jūs galite gana kardinaliai pakeisti ir savo kambario stilių. Tiesiog nebijuokit rizikuoti bei atnešti naujų vėjų į savo namus!