×

2016 , December 30 d.

Reynald – elegant life

„Krispo gobeleno mamai“  atstovauja Reynaldo – baldinių audinių gamintoją iš Olandijos.  Štai kaip jis save pristato.

„Krispo gobeleno mamai“  atstovauja Reynaldo – baldinių audinių gamintoją iš Olandijos.  Štai kaip jis save pristato. 


Reynaldo stebi, jaučia ir patiria pasaulį. Mūsų istorija yra ryški ir aiški. Jis prasideda nuo dabartinių stebimų tendencijų aiškinimo,  kaip ir Europos ir Šiaurės Amerikos ekonominės krizės, žaliųjų judėjimas, Azijos , Artimųjų Rytų ir Pietų Amerikos įtaka ir galiausiai – komfortas ir technologijos.

Mes prisimename senąsias technologijas. Tradicinius ir autentiškus gamybos būdus. Senoji gamyba susilieja su šiuolaikinėmis tendencijomis . Kultūros paveldas yra labai svarbus. Iš kultūros į kultūrą ; visi pabrėžia savo kilmę, istoriją ir tradicijas . Mes vertiname natūralias, ilgaamžes, originalias medžiagas.
Reynaldo audinių kolekcijos yra sufokusuota į dėmesį , teisingą pasirinkimą ir medžiagas . Kolekcijos pagrindas –  Žaliųjų judėjimas .  Taip mes grįžtame į mūsų egzistavimo pagrindus: gamtos paveldo aplink mus.

Žaliųjų judėjimas yra masinės gamybos ir nereikalingų bėdų atsakymas. Mes rūpinamės gamta ir mūsų aplinka. Mūsų kolekcijose  tai atsispindi  naudojamose natūraliose medžiagose ir  gamtinių motyvų dizaine. Atraskite mūsų paukščius, drugelius ir gėles.  Atpažinkite mūsų natūralius, tradicinius ir išlaikytus raštus. Kiekvienas dizainas pasakoja savo istoriją. Kartu jie suteikia formą ir prasmę mūsų istorijai, mūsų kolekcijoms. Mūsų naudojami atspalviai paimti tiesiai iš Motinos Gamtos.
Naujausios technolgijos ir išlaikyti papročiai išsikiria Reynald, kaip baldinių audinių gamintoją iš kitų gamintojų.