×

2017 , liepos 3 d.

Keičiate baldus? Pervilkite juos!

Keisti baldus ar juos pervilkti nauju audiniu? Antrasis variantas atrodytų lyg ir ne toks modernus, neturintis tiek alternatyvų ar nekeičiantis baldo tipažo iš esmės. Minutėlę… Šiandieninė baldinių gobelenų pasiūla gali viršyti bet kokių poreikių žmonių lūkesčius. Spalvos, raštai, tekstūra – patikėkite, kartais tai kur kas geriau nei tiesiog nauji baldai.


 Ieškantiems nostalgijos ir pastovumo

Ilgai ieškojote baldų savo svetainei. Pirkote juos brangiai, galbūt net gaminotės pagal specialų užsakymą pas dizainerius ar siuntėtės iš užsienio. Tačiau praėjo nemažai laiko, gal viena dalis sofos audinio nusidėvėjo, o gal netyčia fotelis buvo pradurtas? Tokios ir kitos situacijos veda jus link baldų parduotuvių, o jūsų mintyse aidi: „ech, ir kaip aš dabar išsirinksiu naujus baldus… O kiek jie kainuos??“. Siūlome jums kitą išeitį – gobeleną.

Taigi, kodėl verta pervilkti baldus? Visų pirma, baldų pervilkimas nauju audiniu – jūsų fantazijos saviraiškos vieta. Pasirodo, audinyje vaizdas ar raštas yra sukuriamas pinant pageidaujamų spalvų siūlus. Beje, šiuolaikinės technologijos leidžia įgyvendinti ir pačias sudėtingiausias iliustracijas ar jūsų sugalvotą įmantrų vaizdą. Gobeleno audinys iš kitų išsiskiria ir savo tekstūra – palietus ar pažiūrėjus iš arčiau matysis iškilios plonytės juostelės. Taigi pervelkant savo baldus galite pasirinkti savo norimą raštą, spalvų gamą ar nuotaiką, kas perkant JAU pagamintus baldus yra sudėtingiau. Pirkdami baldus, audinį ar jo spalvą dažniausiai galite rinktis iš kelių variantų. Pervilkimas gobelenu suteikia daugiau laisvės ir lankstumo.2013_06_28_6879 copy


Pervilkdami savo baldus šiuo audiniu užsitikrinate ir ilgaamžiškumą, tvirtumą bei ištikimybę turimiems baldams. Juk jie jau „prigiję“ jūsų namuose, tad pervilkus audinį pats baldas išliks toks pat, galėsite tik parinkti naujus atspalvius, piešinį ar stilių, net šiek tiek pakeisti interjerą. Gal norite kažko modernesnio ir minimalistinio, o, galbūt, priešingai – patrauksite klasikos ar prabangos link. Beje, gobelenas pastarojo stiliaus gerbėjams tiks kaip niekam kitam. Juk prisiminkite ir tai, kad gobelenai austi jau Persijoje, Mesopotamijoje bei Bizantijoje. Nuo seno garsus, prabanga alsuojantis audinys to paties suteiks ir jūsų baldams. Jie „pakvips“ istorija, klasika, elegancija. Pervelkant baldus gobeleno audiniu atsigręžiama į nostalgiją ir sentimentus, ką pasakoja ir paties audinio istorija.04129


Laisvė kūrybai, idėjoms, nostalgija, sentimentai ir ištikimumas – tik keletas iš aspektų, kodėl verta rinktis baldų pervilkimą. Kad ir kiek visko gražaus savo namuose norėtume, visada tenka pažvelgti į kainas bei apsvarstyti, ar galime sau tai leisti. Būkite tikri – baldų pervilkimas gobelenu jums tikrai kainuos mažiau nei nauji, kokybiški baldai. Taigi, jeigu jūsų baldai dar tvirti, tiesiog nusidėvėjo jų audinys – neskubėkite į baldų parduotuvę, geriau praverkite „Krispo gobeleno namų“ duris.

Apibendrinant verta pabrėžti, kad prieš keičiant baldus, tikrai verta gerai pagalvoti, ar senieji jau tikrai  išgyveno tiek, kiek turėjo. Pamąstyti apie tai, ar neliko nostalgijos jiems, ar naujieji baldai išpildys jūsų interjero idėją ir t.t.